سرویس در محل پاناسونیک از خدمات ویژه و اختصاصی مرکز تعمیرات پاناسونیک است که تنها با هدف تامین رفاه حال و آسایش کاربران پاناسونیک راه اندازی شده است. همکاران بخش تعمیرات ما در این سرویس تلاش می کنند هر آنچه را که کاربر پاناسونیک نیاز دارد، بدون هیچ زحمت و نگرانی در اختیار او قرار دهند. خدمات سرویس در محل پاناسونیک مجموعه ای از مورد نیاز ترین خدمات را دربر دارد تا کاربران بتوانند با استفاده از آن همه نیازهای خود را رفع و رجوع کنند. در حقیقت برای استفاده از سرویس در محل پاناسونیک اصلا مهم نیست که کاربر کدام یک از محصولات پاناسونیک هستید، اگر مایل به استفاده از این سرویس باشید، همه امکانات را فراهم آورده ایم که به راحتی از این امکانات استفاده کنید و در نهایت به هر آنچه که می خواهید برسید.

 اهمیت استفاده از سرویس در محل پاناسونیک

با استفاده از خدمات سرویس در محل پاناسونیک دیگر دغدغه حمل و جابه جایی هیچ یک از محصولات این برند را نخواهید داشت. همکاران ما در این بخش، با سواد و دانش به روز خود به راحتی می توانند تعمیرات همه محصولات پاناسونیک را در محل مورد نظر شما انجام دهند. سرویس در محل پاناسونیک به شما این امکان را می دهد که شخصا بر روند اجرای تعمیرات دستگاه خود نظارت داشته باشید و از کیفیت سرویس ارائه شد اطمینان حاصل کنید.

کیفیت خدمات سرویس در محل پاناسونیک

کارشناسان اعزامی جهت سرویس در محل پاناسونیک ، آرشیوی جامع از قطعات جانبی را به همراه دارند تا در صورت لزوم نسبت به تعویض و جایگزینی قطعات دستگاه اقدام نمایند؛ این امر در جهت اهداف مشتری مدارانه ی سرویس در محل پاناسونیک صورت گرفته و همچنین صرفه‌جویی در زمان و سرعت‌بخشی به روند تعمیر مدنظر مدیریت مرکز بوده است. تمامی قطعات به کار رفته جهت سرویس در محل پاناسونیک در محل اورجینال بوده و کاربران گرامی می توانند با اطمینان خاطر سرویس در محل پاناسونیک خود را به متخصصین ما بسپارند.

نکته ی آخر اینکه تعهد و مشتری مداری شعار اصلی مرکز تعمیر در محل پاناسونیک بوده و تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز توسط واحد ارتباط بامشتریان به دقت کنترل و بررسی می گردد. جهت ارتباط با بخش سرویس در محل پاناسونیک، از طریق راه های ارتباطی موجود درسایت اقدام فرمایید. کارشناسان مرکز، پاسخگوی تمامی پرسش های شما می باشند.

نحوه استفاده از سرویس در محل پاناسونیک

سرویس در محل پاناسونیک به این صورت است که کاربر در صورت نیاز به خدمات در محل و منزل با نمایندگی پاناسونیک تماس گرفته و در خواست خدمات سرویس در محل را ثبت می کند.  از این طریق کاربران می توانند در وقت و هزینه خود صرفه جویی بسیاری کنند. پس از بازبینی دستگاه توسط تعمیرکاران مجرب و باسابقه  خود هزینه تعمیرات را با قطعات اصل به شما اعلام می کنیم. کادرفنی ما درصورت توافق اقدام به ریکاوری دستگاه با قطعات هولوگرام دار می نمایند .

لازم به ذکر است ، پس از تعمیر مراحل تست عملکرد و رفع مشکل از دستگاه انجام می شود . مهندسین نمایندگی پاناسونیک در زمان و مکان تعیین شده تعمیرات محصول را در مقابل کاربر انجام می دهد. سرویس در محل پاناسونیک  یک پیشنهاد ویژه برای آن دسته از کاربرانی است  که برای عیب یابی و رفع ایراد دستگاه خود وقت زیادی ندارند .

تعمیرات پاناسونیک

واحد تعمیرات پاناسونیک واحدی اختصاصی و جامع است که مسئولیت تعمیر همه محصولات پاناسونیک را بر عهده می گیرد. این واحد تعمیراتی در بخش های مجزا و تخصصی اداره می شود که در هر بخش متخصصان ویژه همان حوزه فعالیت دارند. مرکز تعمیرات پاناسونیک با استفاده از تجهیزات مدرن و دستگاه های تعمیر و عیب یابی سازگار با تولیدات پاناسونیک، این قابلیت را دارند که بهترین و با کیفیت ترین خدمات حوزه تعمیرات پاناسونیک را به کاربران این برند ژاپنی ارائه دهند.

اخبار، اطلاعات و مقاله های مفید کمپانی پاناسونیک را در سایر قسمت های سایت دنبال کنید