دستگاه چهارکاره اداری پاناسونیک باقابلیت های جدید به بازار عرضه شد.اهمیت تجهیز مناسب محیط کار به دستگاه های اداری نظیر چاپگر، فکس و مانند این ها بر کسی پوشیده نیست. از طرفی پایین آوردن و یکی کردن هزینه های خرید و نگهداری و نیز اندازه این دستگاه ها همواره از دغدغه های پیش روی صاحبان کسب و کار است. اما به راستی برای چاره اندیشی درمورد این چالش باید به کدام وسیله فکر کرد؟

اولین وسیله ای که به ذهنتان می رسد، چیست؟ آیا تاکنون به جای استفاده از چند دستگاه مختلف، به این فکر کرده اید که با یک دستگاه همه کاره، تمام نیازهای دفتر کارتان را برای همیشه برطرف کنید؟ برخی بر این باورند که دستگاه های تک منظوره، تمرکز بیشتری بر روی کیفیت خدمات ارائه شده دارند. اما آیا همه ماشین های اداری که برای کسب و کارهای مختلف با نیاز های گوناگون ارائه شده را می شناسید؟

دستگاه چهارکاره اداری پاناسونیک

 در این مقاله قصد داریم شما را با دستگاه چهارکاره اداری پاناسونیک ( پرینتر سیاه و سفید چند منظوره مدل KX-MB2030 ) از شرکت پاناسونیک آشنا کنیم. پرنیتر پاناسونیک علاوه بر ارائه کیفیت بسیار عالی چاپ لیزری، با سه عملکرد ممتاز کپی، اسکن و فکس در ابعادی بسیار مناسب، خیال شما را از بابت هزینه و فضای مورد نیاز و سرویس های دوره ای این چهار قابلیت راحت می کند.

آشنایی با دستگاه چهارکاره اداری پاناسونیک

پرینتر پاناسونیک مدل KX-MB2030 با کاربری بسیار ساده به گونه ای طراحی شده است که همه افراد با هر سطح دانشی قابلیت کار با آن را داشته باشند. دکمه های بزرگ و نوشته های خوانا و طراحی ساده ی کلید ها با نمایشگر تک رنگ و واضح در کنار هم، یک پنل کاربردی و گویا را در اختیار کاربر قرار می دهد. دستگاه چهارکاره اداری پاناسونیک دارای وزنی معادل ۲۸ کیلوگرم است که با توجه به قابلیت های ارائه شده، تاحدی مناسب به نظر می رسد و نگرانی را از بابت جا به جایی برطرف می کند.

این پرینتر در حالت آماده به کار، ۵٫۵ وات برق مصرف می کند. سینی دستگاه  گنجایش نگهداری ۲۵۰ برگ A4 را دارد. این دستگاه از قابلیت ADF (چاپ خودکار) بهره می برد و ظرفیت سینی ADF آن ۲۰ برگ است. حافظه دستگاه برای نگهداری اسناد ۳۲ مگابایت است. این پرینتر علاوه بر USB از پورت LAN نیز بهره می برد.

بررسی عملکرد دستگاه چهارکاره اداری پاناسونیک

نمایندگی پاناسونیک و واحدهای تعمیرات پاناسونیک

در مقاله ی دستگاه چهارکاره اداری پاناسونیک ، تمامی ویژگی های این محصول مورد بررسی قرار گرفت . نمایندگی پاناسونیک ، کادری از برترین و حرفه ای ترین متخصصین را جهت تعمیر و فروش محصولات  پاناسونیک استخدام نموده است. امروزه شاهدعرضه‌ی گسترده‌ی محصولات  پاناسونیک در بازار داخلی کشور و استقبال گسترده هموطنان از محصولات این کمپانی بزرگ هستیم.

از همین رو، نمایندگی پاناسونیک، با تلاش های شبانه روزی خود درصدد ارائه ی بهترین خدمات در زمینه ی فروش و پس از فروش از جمله در زمینه تعمیر و اصلاح محصولات این شرکت به مشتریان خود می باشد. همچنین واحد آموزش تعمیرات پاناسونیک خدمات آموزشی را به کاربران گرامی ارائه می نماید. در صورت بروز مشکل در دستگاه خود با مراجعه به کادر فنی تعمیرات پاناسونیک می توانید دستگاه خود را در کمترین زمان و با پرداخت هزینه ای مناسب، در صحت و سلامت کامل تحویل بگیرید.

جهت مطالعه ی اخبار ، مقالات ، محصولات و سوالات متداول در سایر صفحات سایت ما را همراهی نمایید.